Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

Jaunimui, vaikams

+ -

Pramogos vaikams >>

Jaunimo užimtumas >>

PRAMOGOS VAIKAMS


Mikės vaikų pramogų kambarys
Savanorių pr. 168, "Žaliakalnio pasažas"
Tel. +370 659 56327

Daugiau informacijos >>
 Žaidimas lazeriais "Lazertronas
" 
-  nauja, labai uždeganti ir daugybę fantastiškų emocijų dovanojanti aktyvaus laisvalaikio pramoga

Varnių g. 48B
tel. +370 607 79780

Daugiau informacijos >>
 Nuotykių parkas "Tarzanija
"

tel. +370 671 80500

Planuojate dieną gamtoje? Atvyk į nuotykių parką TARZANIJA! Tai didžiausias nuotykių parkas, įsikūręs net 13 hektarų plote vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto. Tai ne tik pramogų „šalis“, kurioje patiriami kvapą gniaužiantys nuotykiai, bet ir puiki vieta Jūsų šventės įgyvendinimui

Daugiau informacijos >>

 Ąžuolyno meškučių cirkas

A. Juozapavičiaus pr. 25A
Tel. +370 685 77419

Daugiau informacijos >>
 JAUNIMO UŽIMTUMAS

Kauno jaunimo organizacijų sąjunga "Apskritasis stalas“
Gedimino g. 33-20
Tel. +370  627 03246

Kauno jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (KJOSAS) yra skėtinė jaunimo organizacija, įkurta 1996 m. rugsėjo mėn. 19 d. “Apskritasis stalas” buvo viena pirmųjų sąjungų (jaunimo regioninių tarybų), vienijančių jaunimo organizacijas miesto lygmeniu. Jaunimo organizacijų steigimosi banga, kaip ir viso Lietuvos NVO sektoriaus plėtra, sutapo su padidėjusiomis galimybėmis pritraukti finansinių išteklių iš vakarų atėjusių fondų skirtų demokratijos plėtrai rytų ir centrinėje Europoje. Sąjungos kūrėjais tapo 18 tuo metu Kauno mieste aktyviai veikiančių jaunimo organizacijų. Šiuo metu sąjunga vienija 40 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų

Daugiau informacijos >>
 Atviras jaunimo centras "Vartai"

Tel. +370 600 19550 arba +370 670 05103

Jaunimo centre „Vartai“ veikia atvira erdvė, kurioje jauni žmonės gali leisti laiką kartu, kalbėtis apie jiems rūpimus dalykus, domėtis vieni kitais, juokauti. Čia jie neprivalo daryti ko nors konkretaus, svarbiausia, jog laikytųsi centro taisyklių. Atviras jaunimo centras „Vartai“ yra rūsyje, esančiame Kauno miesto senamiestyje (kampinis pastatas Rotušės a.23/ Jakšto g. 2). Jo durys atviros nuo antradienio iki penktadienio, nuo 15 iki 19 val.

Galima išskirti keturias pagrindines „Vartų“ veiklos kryptis:
1. Erdvė savirealizacijai. Jauni žmonės gali įgyvendinti jiems svarbias idėjas, rengti parodas, koncertus, vesti kursus.
2. Saugus laisvalaikio užimtumas. Kuriama palanki erdvė, kurioje jauni žmonės galėtų saugiai (be smurto, kvaišalų) leisti laiką. Tam yra sukaupta nemaža „amunicija“ stalo žaidimų, knygų, arbatos puodelių, muzikos instrumentų...
3. Individualus darbas. Jaunuoliams, kurie sprendžia sudėtingas paauglystėje iškilusias situacijas, teikiamos konsultacijos. Įsipareigojame rengti individualius reguliarius susitikimus su tais jaunuoliais, kurių sunkumai juos itin slegia.
4. Darbas su šeima. Siekiama į jauno žmogaus ugdymą įtraukti visą šeimą, tad rengiamos atvirų durų popietės tėvams. Esame pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus, vedame seminarus paauglius auginantiems tėveliams.

Daugiau informacijos ČIA >>         arba ČIA >>
 Leoart Meno Studija - kviečia į taikomosios bei vaizduojamosios dailės užsiėmimus
Daukšos g. 8
Tel. +370 602 24110

LeoArt meno studijoje vykstančių užsiėmų metu galima mokytis tapybos, grafikos, piešimo, dailiųjų darbelių. Šie užsiėmimai siūlomi 6 – 15 metų vaikams ir paaugliams. Taip pat siūlomi knygrišybos užsiėmimai paaugliams nuo 13 metų ir suaugusiems.


Leoart meno studija dirba neformalioje, meniška dvasia dvelkiančioje aplinkoje, vienoje iš Kauno senamiesčio galerijų (Daukšos g. 8), nedidelėse grupelėse (iki 6 asmenų) ir tai leidžia vadovei individualiai dirbti su kiekvienu koreguojant darbus, stebint jų eigą, skiriant pakankamai laiko kiekvienam, kai reikia aptarti rūpimas realizavimo idėjas.

Daugiau informacijos >>
 
Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras
Vilniaus g. 7, II aukštas
Tel. +370 37 322578; +370 687 98265

Daugiau informacijos >>
 Jaunimo savanoriškos veiklos centras "Deineta"
Savanorių pr. 16 - 7
Tel. +370 37 204055

Jaunimo savanoriškos veiklos centras “Deineta” – nevyriausybinė visuomeninė jaunimo organizacija vykdanti ir koordinuojanti savanorišką veiklą Lietuvoje bei užsienyje. Įkurta 1988 metais kaip atskirų studentiškų klubų sąjunga. Pagrindinės “Deinetos” veiklos kryptys: tarptautinės savanoriško darbo stovyklos Lietuvoje ir užsienyje, ilgalaikiai EST (Europos Savanoriškos Tarnybos) projektai Lietuvoje ir užsienio valstybėse, tarptautiniai jaunimo mainai. Visa tai ES programos “Veiklus Jaunimas” rėmuose.

Daugiau informacijos >>
 
Jaunimo asmeninio tobulėjimo centras
K.Donelaičio g. 33-106 b
Tel. +370 646 15301

Tarptautiniai jaunimo apdovanojimai - programa, kurioje gali dalyvauti kiekvienas 14-25 metų januolis, siekiantis asmeninio tobulėjimo ir prasmingo laisvalaikio. Įvykdžius 4 programos dalis - paslaugas bendruomenei, įgūdžių lavinimą, aktyvią veiklą ir nuotykingą kelionę gaunamas bronzos, sidabro ar aukso apdovanojimas. Programą inicijavo Edinburgo hercogas princas Filipas ir šiandien daugiau nei 8 milijonai jaunų žmonių iš daugiau nei 140 pasaulio šalių yra įsitraukę į šią veiklą.

Daugiau informacijos >>

 Lietuvos moksleivių sąjunga
El. paštas: kaunas@moksleiviai.lt

Lietuvos moksleivių sąjunga siekia savo veiklos metu kuo efektyviau atstovauti visiems Lietuvos mokiniams bei ginti jų interesus. Kai kurie organizacijos tikslai, kurių siekiama veiklos metu, nesikeičia jau ilgą laiką, o kiti suformuluojami atsižvelgiant į naujus moksleivių poreikius bei problemas. Vykdydama savo veiklą Lietuvos moksleivių sąjunga:

- Skatina mokinių iniciatyvą, tarpusavio supratimą ir bendradarbiavimą;
- Atstovauja mokiniams formuodama įtaką jaunimo ir švietimo politikose bei bendraudama su valstybinėmis ir nevalstybinėmis institucijomis;
- Vienija Lietuvos mokinius bendroms problemoms spręsti;
- Renka, analizuoja ir propaguoja mokinių savivaldų veiklos gaires Lietuvoje ir užsienyje;
- Skatina konstruktyvią mokinių savivaldų veiklą, naudingą valstybei ir visuomenei;
- Plėtoja tarptautinius Lietuvos ir užsienio mokinių ryšius;
- Organizuoja susirinkimus, diskusijas bei konferencijas moksleiviams aktualiomis temomis.

Daugiau informacijos >>

 
Jaunimo  darbo centras, Kauno darbo birža IV aukštas
E.Ožeškienės g. 37
Tel. +370 37 409865

Daugiau informacijos >>
 UNIQUM, kūrybinės raiškos centras
Žeimenos g. 56
Tel. +370 37 333779

Daugiau informacijos >>
 Moksleivių techninės kūrybos centras
A. Mickevičiaus g. 2
Tel. +370 37 323582

Daugiau informacijos >>
 Kauno jaunųjų turistų centras
Žeimenos g. 58
Tel. +370 37 422750

Daugiau informacijos >>
 Biliardas, Boulingas Kaune >>

Sporto klubai, baseinai Kaune >>

Laisvalaikis kitaip Kaune >>

Šokių pamokos Kaune >>

Savanoriška veikla Kaune >>

Kursai, mokymai Kaune >>

Išskirtiniai barai, restoranai Kaune >>

Kas vyksta Kaune?
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...