Kas vyksta Kaune?

Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

2014-01-01 17:30
Filmas LEDO ŠALIS 3D (dubliuota lietuviškai, V) - Cinamon Mega

+ -

Filmas LEDO ŠALIS 3D (dubliuota lietuviškai, V) - Cinamon Mega
LEDO ŠALIS

Režisieriai: Chris Buck , Jennifer Lee

Scenaristai: Chris Buck , Jennifer Lee

Įgarsintojai: Vytautas Leistrumas, Lukas Petrauskas, Neringa Varnelytė, Sergejus Ivanovas, Giedrius Arbačiauskas, Girmantė Vaitkutė, Jonė Dambrauskaitė, Lina Budzeikaitė, Justas Tertelis, Rasa Marazaitė, Jurgis Damaševičius, Saulius Sipaitis, Neringa Nekrašiūtė, Vytautas Taukinaitis, Nerijus Gadliauskas

Hanso Kristijano Anderseno pasakos „Sniego karalienė" motyvais sukurtas animacinis nuotykių filmas „Ledo šalis" žiūrovus nukels į neįtikėtino grožio karalystę, vieną birželio dieną netikėtai sukaustomą amžino įšalo ir pasmerkiamą nuolatinei žiemai.

Šį ne kaltą pokštą iškrečia princesės Anos sesuo Elza, kuri jau nuo vaikystės nebesugeba valdyti savo stebuklingų ledinių galių ir todėl daugeliui metų buvo atskirta nuo pasaulio. Elza nusivylusi ir išsigandusi pabėga į kalnus, kad nebekeltų niekam grėsmės. Užsispyrusi jaunėlė Ana net neketina pasiduoti ir leisti sesei dingti po to, kai nesimatė šitiek metų. Ana ryžtasi leistis į speigo gniaužtus sulaužysiančią kelionę, kurioje merginą lydi drąsus alpinistas Kristofas ir jo elnias Svenas.

Deja, iš pirmo žvilgsnio paprasta atrodžiusi išvyka tampa ilga ir varginančia kelione per pūgas, speigus ir snieguotas viršukalnes, siekiant išsklaidyti ledinius Elzės burtus.

Į kino ekranus atkeliausianti pavojinga, bet daug gero žadanti trijulės kelionė Ledo šalies labirintais kupina nuotykių, burtų kiekvienoje sniego gniūžtėje, susitikimų su mistiniais troliais ir lemtinga pažintimi su linksmu sniego seniu Olafu. Anai ir Kristofui tenka grumtis su neįtikėtinomis stichijomis, siekiant išgelbėti karalystę ir jiems brangius žmones.Renginio vieta žemėlapyje:
Šalia nemokamas parkingas
Pritaikyta neįgaliesiems
Galimas atsiskaitymas banko kortelėmis
Taksi

Kiti renginiai

Kas vyksta Kaune?
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...