Laisvalaikis

Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

Laisvės alėjos eglutės įžiebimo šventė – jau šį šeštadienį

+ -
2013-12-01 11:04:27

Laisvės alėjos eglutės įžiebimo šventė – jau šį šeštadienį
Kalėdinė eglė

Šį šeštadienį, gruodžio 7 d., 16 val. pačiame Laisvės alėjos centre bus įžiebta Kauno technologijos universiteto (KTU) Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentų ir Vilkijos laikinųjų globos namų vaikų sukurtais žaisliukais papuošta kalėdinė eglė.

Originalius rankų darbo papuošimus padėjo gaminti ir LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei Kauno meras Andrius Kupčinskas su žmona Jurgita.

„Jau ketverius metus iš eilės tęsiama ši graži tradicija, kuri suvienija akademinę bendruomenę, miestiečius bei dovanoja šventę vaikams. Šv. Kalėdų laukimas - tai džiugus metas, kuomet visiems norisi pabūti drauge ir papuošti miestą", - sakė eglės įžiebimo šventėje dalyvausiantis A. Kupčinskas.

Praėjusį antradienį KTU viešėjusi D.Grybauskaitė fontano vietoje iškilusią eglę pavadino pačia svarbiausia mieste, nes į jos puošimą vaikai ir studentai įdėjo visą širdį. Ant Laisvės alėjos eglės kabės 300 rankomis pagamintų kalėdinių žaislų, sukurtų iš metalinio žiedo, apipinto siūlais ir papuošto simboline dovanų kojine. Tokią puošybos idėją pasiūlė KTU studentė Ernesta Tamulytė.

Į eglutės įžiebimo šventę susirinkusiems kauniečiams bei miesto svečiams koncertuos choras „Božolė", o sveikinimo žodį tars KTU rektorius Petras Baršauskas ir Kauno meras A. Kupčinskas.

Kauno miesto savivaldybės informacija
 Žymos: Kalėdinė eglė
Kas vyksta Kaune?
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...