Apie viską...

Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

Lietuvoje – pirmoji dviračiams pritaikyta „Statoil“ degalinė

+ -
2013-08-08 09:43:51

Lietuvoje – pirmoji dviračiams pritaikyta „Statoil“ degalinė
Stendas Žirmūnų degalinėje

Degalinių tinklas „Statoil“ Vilniuje dviračiams pritaikė pirmąją degalinę, kurioje įrengė specialų dviračių priežiūrai skirtą stendą. Joje dviratininkai galės pasirūpinti savo transporto priemone ir atlikti remonto darbus.

Greitai bendrovė dviratininkams pritaikys dar aštuonias visapusio aptarnavimo degalines įvairiuose Lietuvos miestuose.

„Pastebime, kad vis daugiau žmonių važinėja dviračiais. Vien „Velomaratone“ kasmet dalyvauja keliais tūkstančiais dviratininkų daugiau nei prieš metus. „Statoil“ greitai reaguoja į pokyčius ir pristato patogesnį būdą pasirūpinti dviračiais. Lietuvoje tai yra naujiena, tačiau tokie stendai „Statoil“ degalinėse jau pristatyti Danijoje ir Lenkijoje“, – sako Skirmantas Mačiukas, degalinių tinklo departamento direktorius.

Jo teigimu, žmonės vis dažniau užsuka į bendrovės degalines nuplauti savo dviračių ar pripūsti jų padangų. „Stende, kurį jau įrengėme „Statoil Žirmūnų tiltas“ degalinėje Vilniuje, jie tai galės padaryti patogiai ir saugiai. Be to, degalinėje jie galės gauti įrankių dėžutę, kurioje yra būtiniausi instrumentai, reikalingi dviračio remontui“, – teigia S. Mačiukas.

Daugiau informacijos dviračių mėgėjams >>

Dviračių priežiūros rinkinį galima rasti degalinių, kuriose įrengti stendai dviračiams, kasose. Ši paslauga yra nemokama.

„Tokie stendai Danijoje ir Lenkijoje sulaukė didžiulio klientų palaikymo. Važiuodami atostogauti ar dviračiu pasivažinėti už miesto žmonės stabteli degalinėse ir pasirūpina savo dviračiu. Stendas sumontuotas taip, kad jiems būtų kuo paprasčiau ir patogiau“, – sako S. Mačiukas.

Rugpjūčio pradžioje bendrovė dviračių priežiūrai pritaikys dar vieną visapusio aptarnavimo degalinę Vilniuje, Baltupių mikrorajone, „Statoil Baltupiai“. Iki rugpjūčio 15 d.  dviračių stendai taip pat bus įrengti dviejose Kauno (Statoil - Karaliaus Mindaugo pr. ir Statoil - Jonavos g.) ir Klaipėdos, Palangos, Alytaus ir Druskininkų „Statoil“ degalinėse.

Marius Petrauskas
 

 Žymos: Statoil degalinė dviračiams
Kas vyksta Kaune?
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...